Kategorie

Hurtownia kosmetyków naturalnych i ekologicznych

Nasza firma prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową kosmetyków naturalnych, ziołowych i ajuwerdyjskich, a także ekologicznych środków czystości i drewnianych zabawek dla dzieci.

Zapraszamy do wpółpracy firmy prowadzące sklepy zielarskie, apteki, mydlarnie, drogerie, sklepy stacjonarne i internetowe oferujące kosmetyki naturalne i zabawki. Nasza oferta dostosowana jest także dla właścicieli zakładów kosmetycznych i fryzjerskich czy centrów SPA.

Aby uzyskać dostęp do cennika hurtowego i aktualnych stanów magazynowych, należy dokonać rejestracji w systemie hurtowym KOPALNIA-ZDROWIA. Do 24-48 h od momentu założenia przez Państwa konta, dokonamy jego weryfikacji, a następnie aktywacji, o czym poinformujemy Państwa drogą elektroniczną na adres e-mail podany przez Państwa podczas rejestracji konta.

System hurtowy KOPALNIA-ZDROWIA pozwoli Państwu na komfortowe przeglądanie oferowanych przez nas produktów, szybkie i proste składanie zamówień, podgląd statusu zamówień czy ich historii.

Kopalnia Zdrowia prowadzi również współpracę w modelu DROPSHIPPING. Jeżeli szukasz hurtowni, która pomoże Ci w logistyczniej obsłude Twojego sklepu internetowego, skontaktuj się z nami.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących współpracy hurtowej lub naszej platformy sprzedażowej prosimy o kontakt mailowy pod adresem: hurt@kopalnia-zdrowia.pl

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Zespół Kopalnia-Zdrowia.pl

Logowanie/Rejestracja

Załóż konto

Utwórz swoje konto w platformie B2B.

Mam już swoje konto